Serce z odcisków Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem serca z odcisków


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Serce z odcisków Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Linie papilarne są niepowtarzalne, każdy człowiek dysponuje odrębnym ich układem, który go wyróżnia, staje się swego rodzaju wizytówką. Serce natomiast to wspaniały symbol życia, miłości, a jego romantyczna wymowa sprawia, że doskonale pasuje do tak wielkiego wydarzenia, jakim jest wesele. Co jednak powstanie, kiedy połączymy linie papilarne i serce? W ten sposób stworzymy wyjątkowy motyw zdobiący przezroczyste zaproszenia z pleksi.

Zaproszenia ozdobione motywem serca, stworzonego z odcisku linii papilarnych, to rozwiązanie zarówno romantyczne, jak i nieszablonowe. Doskonale sprawdzi się zatem u tych Młodych Par, które stawiają na indywidualne rozwiązania, które nie chcą iść utartą ścieżką, które chcą uczynić swoje wesele wyjątkowym.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych