Wiosenny wianek Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem wiosennego wianka


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Wiosenny wianek Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Wiosna, czyli czas kiedy wszystko budzi się do życia, to wspaniała pora roku, by zorganizować wesele. Jednak motyw wiosenny może być wykorzystany przez cały rok, bowiem budzi on ciepłe uczucia, pozytywne skojarzenia i sprawia, że zaczynamy mimowolnie się uśmiechać. Dlatego też warto wykorzystać ten motyw do ozdoby zaproszeń ślubnych, jak i innych przedmiotów służących organizacji wesela.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi, ozdobione motywem wiosennego wianka doskonale pasują nie tylko do stylu wiejskiego wesela, ale również romantycznego czy nawet klasycznego. Prostota tego motywu, a jednocześnie jego potencjał energetyczny sprawiają, że zaproszenia te mają nie tylko ponadczasowy charakter, ale również budzą zachwyt w zaproszonych na wesele osobach. Nic zatem dziwnego, że zaproszenia są tez pieczołowicie przechowywane przez długie lata i traktowane jako wspaniała pamiątka ze ślubu, pozwalająca w każdej chwili powrócić wspomnieniami do wyjątkowej zabawy.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.