Lawenda Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem lawendy


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Lawenda Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Lawenda kojarzy się z sielską atmosferą, spokojem, ja jednak również romantyczną wymowę. Właśnie dlatego doskonale sprawdzi się jako motyw zdobiący różnorodne przedmioty służące organizacji wesela, w tym weselne zaproszenia. Ich wręczanie jest wzruszającym i niezwykle ważnym momentem dla przyszłej Młodej Pary, dlatego też warto podkreślić jego range sięgając dodatkowo po piękne zaproszenia.

Przezroczyste zaproszenia z pleksi, ozdobione motywem gałązek lawendy, to niezwykle romantyczny sposób na zaproszenie gości. Takie zaproszenia pasują doskonale nie tylko do stylu romantycznego, rustykalnego czy klasycznego, ale sprawdzą się również w przypadku ślubu w stylu eko czy minimalistycznym. Ponadczasowe piękno i elegancka prostota tego motywu zachwycać będą każdego, a same zaproszenia staną się wspaniałą pamiątką z wesela.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych