Lawenda Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem lawendy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Lawenda Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Lawenda kojarzy się z sielską atmosferą, spokojem, ja jednak również romantyczną wymowę. Właśnie dlatego doskonale sprawdzi się jako motyw zdobiący różnorodne przedmioty służące organizacji wesela, w tym weselne zaproszenia. Ich wręczanie jest wzruszającym i niezwykle ważnym momentem dla przyszłej Młodej Pary, dlatego też warto podkreślić jego range sięgając dodatkowo po piękne zaproszenia.

Przezroczyste zaproszenia z pleksi, ozdobione motywem gałązek lawendy, to niezwykle romantyczny sposób na zaproszenie gości. Takie zaproszenia pasują doskonale nie tylko do stylu romantycznego, rustykalnego czy klasycznego, ale sprawdzą się również w przypadku ślubu w stylu eko czy minimalistycznym. Ponadczasowe piękno i elegancka prostota tego motywu zachwycać będą każdego, a same zaproszenia staną się wspaniałą pamiątką z wesela.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.