Niebiesko-różowe kwiaty Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem niebiesko-różowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Niebiesko-różowe kwiaty Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Moment wręczania zaproszeń na ślub to chwila pełna wzruszeń, prowadzących nawet do łez. To również okazja do tego, by pobyć z bliskimi osobami, by podzielić się z nimi swoją radością. Dlatego też warto podkreślić rangę tego wydarzenia poprzez specjalnie wybrane zaproszenia, wzbudzające zachwyt swoim pięknem.

Taką siłę oddziaływania mają właśnie przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi, ozdobione motywem niebiesko-różowych kwiatów. Zaproszenia te, dzięki pięknym kwiatom, dającym efekt bogactwa i obfitości, mającym taką właśnie wymowę i symbolikę, wywołają szeroki uśmiech na twarzach gości oraz sprawią, że bez problemu zgodzą się oni towarzyszyć nam w tym wyjątkowym dniu weselnej uroczystości. Co więcej, zaproszenia te staną się pieczołowicie przechowywaną pamiątką ze ślubu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych