Niebiesko-różowe kwiaty Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem niebiesko-różowych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Niebiesko-różowe kwiaty Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Moment wręczania zaproszeń na ślub to chwila pełna wzruszeń, prowadzących nawet do łez. To również okazja do tego, by pobyć z bliskimi osobami, by podzielić się z nimi swoją radością. Dlatego też warto podkreślić rangę tego wydarzenia poprzez specjalnie wybrane zaproszenia, wzbudzające zachwyt swoim pięknem.

Taką siłę oddziaływania mają właśnie przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi, ozdobione motywem niebiesko-różowych kwiatów. Zaproszenia te, dzięki pięknym kwiatom, dającym efekt bogactwa i obfitości, mającym taką właśnie wymowę i symbolikę, wywołają szeroki uśmiech na twarzach gości oraz sprawią, że bez problemu zgodzą się oni towarzyszyć nam w tym wyjątkowym dniu weselnej uroczystości. Co więcej, zaproszenia te staną się pieczołowicie przechowywaną pamiątką ze ślubu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.