Kwiaty boho Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem boho kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kwiaty boho Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Styl boho na stałe zagościł na weselnych salach i w trakcie weselnych uroczystości. Kojarzy się z radością, miłością, zaś motywy w tym stylu nadają lekkości przedmiotom, na których zostały umieszczone. Dlatego też przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi z motywem kwiatów boho doskonale korespondują z weselną uroczystością i nadają rangi chwili ich wręczania. Ich niezwykłe piękno sprawia, że moment ten pozostaje w pamięci zarówno gości, jak i Młodej Pary na zawsze.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi z motywem kwiatów boho zwracają uwagę swoją delikatnością i starannym wykonaniem. Doskonale pasują jednak nie tylko do ślubów w stylu boho, ale i organizowanych w wiejskim, romantycznym, a nawet klasycznym stylu. Staranne wykonanie i ponadczasowe piękno tych zaproszeń sprawiają, że są one bardzo chętnie wybierane przez Młode Pary.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych