Kwiaty boho Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem boho kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty boho Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Styl boho na stałe zagościł na weselnych salach i w trakcie weselnych uroczystości. Kojarzy się z radością, miłością, zaś motywy w tym stylu nadają lekkości przedmiotom, na których zostały umieszczone. Dlatego też przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi z motywem kwiatów boho doskonale korespondują z weselną uroczystością i nadają rangi chwili ich wręczania. Ich niezwykłe piękno sprawia, że moment ten pozostaje w pamięci zarówno gości, jak i Młodej Pary na zawsze.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi z motywem kwiatów boho zwracają uwagę swoją delikatnością i starannym wykonaniem. Doskonale pasują jednak nie tylko do ślubów w stylu boho, ale i organizowanych w wiejskim, romantycznym, a nawet klasycznym stylu. Staranne wykonanie i ponadczasowe piękno tych zaproszeń sprawiają, że są one bardzo chętnie wybierane przez Młode Pary.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych