Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem liści eukaliptusa i geometrycznej ramki


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Moment wręczania gościom ślubnych zaproszeń dla wielu Młodych Par może być stresujący, ale bez wątpienia jest wyjątkowy. Warto zatem dodatkowo podkreślić tę wyjątkowość za pośrednictwem zaproszeń ślubnych, które zachwycą zaproszonych gości. Z pewnością taki efekt wywołają zaproszenia ślubne z pleksi, ozdobione motywem liści eukaliptusa.

Dodatkowy element – geometryczna złota ramka, nadaje zaproszeniom wytworności. Taki sposób zaproszenia weselnych gości sprawi, że nie tylko zjawią się na weselu, by wspólnie z nami świętować, ale też pieczołowicie przechowywać będą zaproszenia, traktując je jako wspaniałą pamiątkę.

 

Możemy wykonać dowolny wzór z naszego sklepu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu