Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Zaproszenia dla Rodziców z pleksi

Zaproszenia ślubne dla Rodziców z pleksi z motywem liści eukaliptusa z geometryczną ramką


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

35,00 zł
35,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Zaproszenia dla Rodziców z pleksi


Jeśli komuś jeszcze eukaliptus nie kojarzył się z weselem i rośliną wykorzystywaną do aranżacji ślubnej przestrzeni, to wkrótce się to zmieni. Roślina ta jest bowiem wspaniałą ozdobą, zarówno w przypadku wesel w stylu klasycznym, eko, a także minimalistycznym.

Eukaliptus może być wykorzystywany również jako motyw zdobiący różne przedmioty pojawiające się w trakcie organizacji ślubu, zmieniając ich odbiór i nadając im indywidualnego charakteru.

Dlatego też, motywem liści eukaliptusa mogą być ozdobione zaproszenia dla Rodziców z pleksi. Udekorowane dodatkowo elegancką, geometryczną ramką, staną się wspaniałym sposobem na podkreślenie rangi takich gości, jakimi są Rodzice.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu