Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Kwiaty eustoma

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem kwiatów eustoma


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Kwiaty eustoma


Każde weselne przyjęcie rozpoczyna się prośbą o błogosławieństwo ze strony rodziców. Cały proces można powiedzieć, stał się pewnego rodzaju tradycją. Podczas takiej uroczystości idealnym rozwiązaniem na wręczenie eleganckiego i szykownego zaproszenia okazuje się nasza akrylowa prośba o błogosławieństwo z motywem kwiatów Eustoma.

Wykonana na satynowym akrylu idealnie prezentuje się jako ozdoba, którą możemy umieścić w salonie czy też innym dowolnym miejscu. Motyw przepięknych różowo-fioletowych kwiatów Eustoma znajduje się na krawędziach, zostawiając w centralnej części miejsce na personalizowany tekst.

Cała prośba o błogosławieństwo osadzona jest na drewnianej podstawce, dzięki czemu możemy wyeksponować ją na półkach czy też stołach. Prośba o błogosławieństwo to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy sprawić naszym rodzicom porządne zaskoczenie i ujrzeć ich uśmiech na twarzy.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych