Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Kwiaty eustoma

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem kwiatów eustoma


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Kwiaty eustoma


Każde weselne przyjęcie rozpoczyna się prośbą o błogosławieństwo ze strony rodziców. Cały proces można powiedzieć, stał się pewnego rodzaju tradycją. Podczas takiej uroczystości idealnym rozwiązaniem na wręczenie eleganckiego i szykownego zaproszenia okazuje się nasza akrylowa prośba o błogosławieństwo z motywem kwiatów Eustoma.

Wykonana na satynowym akrylu idealnie prezentuje się jako ozdoba, którą możemy umieścić w salonie czy też innym dowolnym miejscu. Motyw przepięknych różowo-fioletowych kwiatów Eustoma znajduje się na krawędziach, zostawiając w centralnej części miejsce na personalizowany tekst.

Cała prośba o błogosławieństwo osadzona jest na drewnianej podstawce, dzięki czemu możemy wyeksponować ją na półkach czy też stołach. Prośba o błogosławieństwo to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy sprawić naszym rodzicom porządne zaskoczenie i ujrzeć ich uśmiech na twarzy.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również