Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Piwonie

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Piwonie


Nie można wyobrazić sobie przyjęcia weselnego bez prośby o błogosławieństwo. Jest to piękny moment w życiu Pary Młodej, która prosi swoich rodziców o wsparcie na ten nowej drodze życia. Coraz bardziej w Polsce popularnymi stają się akrylowe prośby o błogosławieństwo, które łączą w sobie elegancki wygląd oraz funkcjonalność jako późniejsza ozdoba.

Akrylowa prośba o błogosławieństwo z motywem Piwonii idealnie wpasowuje się w ramy idealnego podarunku. Przepiękny wygląd, który nadaje całości motyw Piwonii, a także starannie dobrana czcionka powodują, że prośba wygląda olśniewająco.

Dołączona do niej drewniana podstawka pozwala na bezpieczne umieszczenie nagrody w dowolnym miejscu. Prośba o błogosławienie to tradycja, o której warto pamiętać, dlatego wybór tego produktu jest idealną możliwością na zaskoczenie swoich rodziców już na samym początku drogi przed ołtarz.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Nożki do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych