Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Piwonie

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Piwonie


Nie można wyobrazić sobie przyjęcia weselnego bez prośby o błogosławieństwo. Jest to piękny moment w życiu Pary Młodej, która prosi swoich rodziców o wsparcie na ten nowej drodze życia. Coraz bardziej w Polsce popularnymi stają się akrylowe prośby o błogosławieństwo, które łączą w sobie elegancki wygląd oraz funkcjonalność jako późniejsza ozdoba.

Akrylowa prośba o błogosławieństwo z motywem Piwonii idealnie wpasowuje się w ramy idealnego podarunku. Przepiękny wygląd, który nadaje całości motyw Piwonii, a także starannie dobrana czcionka powodują, że prośba wygląda olśniewająco.

Dołączona do niej drewniana podstawka pozwala na bezpieczne umieszczenie nagrody w dowolnym miejscu. Prośba o błogosławienie to tradycja, o której warto pamiętać, dlatego wybór tego produktu jest idealną możliwością na zaskoczenie swoich rodziców już na samym początku drogi przed ołtarz.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Nożki do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również