Pudrowe róże w kole Mleczne, akrylowe zaproszenia dla rodziców

Zaproszenia ślubne dla rodziców z akrylowe, mleczne, z pleksi z motywem pudrowych róż w kole


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

35,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pudrowe róże w kole Mleczne, akrylowe zaproszenia dla rodziców


Ponadczasowe zaproszenia ślubne dla rodziców

Róże należą do tego rodzaju kwiatów, które uważa się za symbol ponadczasowej elegancji. Są klasycznymi kwiatami wykorzystywanymi na weselach i ślubach. Dostępne są przez cały rok, a w ogrodach kwitną od czerwca do września. Korzystając z tego klasycznego wzorca stworzyliśmy dla Was unikalne, niebanalne i przede wszystkim eleganckie zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem pudrowych róż.

Rodzice są najważniejszymi gośćmi na Waszym ślubie. To Ich prosicie o błogosławieństwo na nowej drodze życia, to ich miłości zawdzięczacie wszystko. Przekażcie Im więc piękne zaproszenia na ślub, wykonane z trwałego, mlecznego akrylu. W klasyczny kształt kwadratu wpisaliśmy zdobienia w postaci pudrowych róż umieszczonych na złotym kole. Koło to symbol – trwałości, niezmienności i nierozerwalności. Natomiast pudrowy róż jest kolorem, który niepodzielnie króluje na polskich ślubach i weselach. Delikatny i bezpretensjonalny, a także uniwersalny. Łatwo można go zestawić z innymi barwami.

W koło wpiszemy Wasze zaproszenie. Personalizacja i biała koperta GRATIS.

 

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: akryl, pleksi mleczna 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.