Pudrowe róże w kole Mleczne, akrylowe zaproszenia dla rodziców

Zaproszenia ślubne dla rodziców z akrylowe, mleczne, z pleksi z motywem pudrowych róż w kole


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


35,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże w kole Mleczne, akrylowe zaproszenia dla rodziców


Ponadczasowe zaproszenia ślubne dla rodziców

Róże należą do tego rodzaju kwiatów, które uważa się za symbol ponadczasowej elegancji. Są klasycznymi kwiatami wykorzystywanymi na weselach i ślubach. Dostępne są przez cały rok, a w ogrodach kwitną od czerwca do września. Korzystając z tego klasycznego wzorca stworzyliśmy dla Was unikalne, niebanalne i przede wszystkim eleganckie zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem pudrowych róż.

Rodzice są najważniejszymi gośćmi na Waszym ślubie. To Ich prosicie o błogosławieństwo na nowej drodze życia, to ich miłości zawdzięczacie wszystko. Przekażcie Im więc piękne zaproszenia na ślub, wykonane z trwałego, mlecznego akrylu. W klasyczny kształt kwadratu wpisaliśmy zdobienia w postaci pudrowych róż umieszczonych na złotym kole. Koło to symbol – trwałości, niezmienności i nierozerwalności. Natomiast pudrowy róż jest kolorem, który niepodzielnie króluje na polskich ślubach i weselach. Delikatny i bezpretensjonalny, a także uniwersalny. Łatwo można go zestawić z innymi barwami.

W koło wpiszemy Wasze zaproszenie. Personalizacja i biała koperta GRATIS.

 

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: akryl, pleksi mleczna 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.