Para lisków Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem pary lisków


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Para lisków Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo


Para lisków Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo

Choć w polskiej tradycji, lis nie jest pozytywnym symbolem, to warto tu odwołać się do dalekiej Japonii, gdzie to zwierzątko jest znakiem bogactwa związanym z Inari, który jest bogiem rolnictwa i płodności. Tak, czy inaczej – nasze zaproszenie dla rodziców jest bajkowe i wesołe. Jeśli w tym duchu przygotowujecie swój ślub, to doskonale wpisze się ono w wybraną stylistykę.

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców wykonana z satynowej pleksi z motywem pary lisków na pewno rozweseli Waszych Rodziców, który w tym dniu powinni razem z Wami współdzielić radość z zawarcia związku małżeńskiego i wkroczenia tym samym na nową drogę życia. Idealne zaproszenie na ślub planowany jesienią – doskonale wpisze się kolorystycznie w tę porę roku. Treść Waszego zaproszenia – prośby o błogosławieństwo - zostanie wpisana w środek ramki utworzonej z motywu jesiennych, kolorowych rudo-czerwono-brązowo-żółtych liści. Dwa zakochane liski znajdują się na samej górze ramki.

W komplecie biała koperta: GRATIS oraz personalizacja zaproszenia: GRATIS.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych