Para lisków Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem pary lisków


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Para lisków Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo


Para lisków Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo

Choć w polskiej tradycji, lis nie jest pozytywnym symbolem, to warto tu odwołać się do dalekiej Japonii, gdzie to zwierzątko jest znakiem bogactwa związanym z Inari, który jest bogiem rolnictwa i płodności. Tak, czy inaczej – nasze zaproszenie dla rodziców jest bajkowe i wesołe. Jeśli w tym duchu przygotowujecie swój ślub, to doskonale wpisze się ono w wybraną stylistykę.

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców wykonana z satynowej pleksi z motywem pary lisków na pewno rozweseli Waszych Rodziców, który w tym dniu powinni razem z Wami współdzielić radość z zawarcia związku małżeńskiego i wkroczenia tym samym na nową drogę życia. Idealne zaproszenie na ślub planowany jesienią – doskonale wpisze się kolorystycznie w tę porę roku. Treść Waszego zaproszenia – prośby o błogosławieństwo - zostanie wpisana w środek ramki utworzonej z motywu jesiennych, kolorowych rudo-czerwono-brązowo-żółtych liści. Dwa zakochane liski znajdują się na samej górze ramki.

W komplecie biała koperta: GRATIS oraz personalizacja zaproszenia: GRATIS.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych