Las Szklana prośba o błogosławieństwo

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo z motywem lasu


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Las Szklana prośba o błogosławieństwo


Błogosławieństwo, to wyjątkowy dar, który otrzymuje Młoda Para od swoich Rodziców, wyjątkowa powinna być zatem prośba o nie. Dlatego też warto posłużyć się piękną szklaną prośbą o Błogosławieństwo, ozdobioną pięknym motywem lasu.

Las nadaje zaproszeniu głębi, a także pozwala wykreować niezwykłą atmosferę. To zachwycająca prośba, która wzruszy Rodziców, która będzie stanowiła jednocześnie wspaniałą pamiątkę tego wyjątkowego dnia. Wykorzystanie szkła jako materiału w połączeniu z majestatycznym lasem robi niebywałe wrażenie, przeciwstawiając kruchości szkła siłę miłości. Staranne wykończenie, doskonale wyważone proporcje – wszystko to czyni tę prośbę tak zjawiskowo piękną i jednocześnie wzbudzającą niebywałe emocje.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.