Las Szklana prośba o błogosławieństwo

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo z motywem lasu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Las Szklana prośba o błogosławieństwo


Błogosławieństwo, to wyjątkowy dar, który otrzymuje Młoda Para od swoich Rodziców, wyjątkowa powinna być zatem prośba o nie. Dlatego też warto posłużyć się piękną szklaną prośbą o Błogosławieństwo, ozdobioną pięknym motywem lasu.

Las nadaje zaproszeniu głębi, a także pozwala wykreować niezwykłą atmosferę. To zachwycająca prośba, która wzruszy Rodziców, która będzie stanowiła jednocześnie wspaniałą pamiątkę tego wyjątkowego dnia. Wykorzystanie szkła jako materiału w połączeniu z majestatycznym lasem robi niebywałe wrażenie, przeciwstawiając kruchości szkła siłę miłości. Staranne wykończenie, doskonale wyważone proporcje – wszystko to czyni tę prośbę tak zjawiskowo piękną i jednocześnie wzbudzającą niebywałe emocje.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.