Mapa Europy Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem mapy Europy


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Mapa Europy Szklane zaproszenia dla Rodziców


Szkło kojarzone jest zwykle z materiałem wykorzystywanym we wnętrzach – w ich dekorowaniu odgrywa bowiem coraz większą rolę. Ale szkło na weselu? Okazuje się, że dyskretna elegancja szkła, subtelność tego materiału sprawiają, że wykonane z niego przedmioty nabierają wyjątkowego charakteru.

Nic zatem dziwnego, że taką popularnością cieszą się szklane zaproszenia dla Rodziców. Te, ozdobione motywem mapy Europy, to nie tylko wyjątkowy sposób na zaproszenie rodziców czy prośba o udzielnie Błogosławieństwa, ale również wspaniała pamiątka, która – nawet po wielu latach – pozwoli wrócić wspomnieniami do tego dnia.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu