Ramka z magnoliami Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem ramki z magnoliami


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ramka z magnoliami Szklane zaproszenia dla Rodziców


Rodzice to wyjątkowi goście na weselu, zatem zasługują na wyjątkowe zaproszenie. Stanowić będzie ono nie tylko samą prośbę o przybycie, informację o planowanym terminie i miejscu ceremonii i wesela, ale przede wszystkim stanowić będzie wyraz wdzięczności Młodej Pary, za trud wychowawczy podjęty przez Rodziców, za ich troskę i poświęcenie.

Takim wyjątkowym zaproszeniem, które warto wręczyć rodzicom, które ich zachwyci i wywoła wzruszenie, jest szklane zaproszenie dla rodziców z motywem magnolii. To piękny, niezwykle elegancki i odznaczający się staranną jakością wykonania przedmiot, który stanowić będzie wspaniałą pamiątkę ze ślubu.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.