Ramka z magnoliami Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem ramki z magnoliami


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ramka z magnoliami Szklane zaproszenia dla Rodziców


Rodzice to wyjątkowi goście na weselu, zatem zasługują na wyjątkowe zaproszenie. Stanowić będzie ono nie tylko samą prośbę o przybycie, informację o planowanym terminie i miejscu ceremonii i wesela, ale przede wszystkim stanowić będzie wyraz wdzięczności Młodej Pary, za trud wychowawczy podjęty przez Rodziców, za ich troskę i poświęcenie.

Takim wyjątkowym zaproszeniem, które warto wręczyć rodzicom, które ich zachwyci i wywoła wzruszenie, jest szklane zaproszenie dla rodziców z motywem magnolii. To piękny, niezwykle elegancki i odznaczający się staranną jakością wykonania przedmiot, który stanowić będzie wspaniałą pamiątkę ze ślubu.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.