Szklana prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo z Waszym zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklana prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem


Szukacie specjalnego sposobu, aby poprosić rodziców o błogosławieństwo? Szklana prośba o błogosławieństwo z Waszym zdjęciem to odpowiedź! Piękne szklane tafle pomogą Wam dzielić ważne chwile z rodzicami.

Za pomocą tych zaproszeń prosisz rodziców, aby pobłogosławili twój związek i uczynili ten ważny moment jeszcze bardziej wyjątkowym. Wyobraź sobie wyraz twarzy Twoich rodziców, gdy otrzymają ten wyjątkowy prezent. Będą wiedzieć, ile uwagi poświęcono stworzeniu tak niesamowitego znaku miłości i uznania dla nich.

Szklana tafla zawiera zdjęcie z lewej strony, z prawej jest tekst prośby o błogosławieństwo. Tekst oraz zdjęcie można dowolnie zmieniać.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych