Mapa świata Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem mapy świata


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Mapa świata Szklane zaproszenia dla Rodziców


Mimo iż minęły już czasy, kiedy to rodzice jako pierwsi wiedzieli o planowanym ślubie, to jedno się nie zmieniło – są oni bez wątpienia najważniejszymi z gości, a ich błogosławieństwo jest niezwykle istotne dla Młodej Pary.

Tak wyjątkowi goście zasługują zatem na wyjątkowe zaproszenia – takie właśnie, jak szklane zaproszenia, ozdobione motywem mapy świata. Tak oryginalna forma zaproszeń, ich ponadczasowe piękno i dyskretna elegancja zachwycą zaproszonych Rodziców, i sprawią, że poczują się oni wyjątkowo. Będzie to również doskonały sposób, by docenić trud Rodziców włożony w wychowanie, ich poświęcenie oraz zaangażowanie.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu