Świadkowanie, puzzle i pudełko drewniane: Czy zostaniesz moim świadkiem? Mapa świata

45,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Świadkowanie, puzzle i pudełko drewniane: Czy zostaniesz moim świadkiem? Mapa świata


Instytucja świadka jest niezwykle prestiżowa i odpowiedzialna. Wiąże się z odpowiedzialnością, ale jest też wyrazem wielkiego zaufania Pary Młodej do danej osoby. Również Świadek przyjmuje na siebie wielkie zobowiązanie, ma również zaszczyt być najbliżej Młodej Pary w tym wyjątkowym dniu. W jaki zatem sposób poprosić Świadka, by zdecydował się pełnić tę funkcję? Musi być on wyjątkowy, tak, jak wyjątkowa jest przyjmowana rola.

Jednym z takich sposobów może być przedmiot, który nie tylko będzie formą pytania, ale również pamiątką dla Świadka, pieczołowicie przechowywaną przez lata, budzącą wspomnienia tego wyjątkowego dnia. Wyjątkowe puzzle w drewnianym pudełku, to sposób, który skraca dystans, a jednocześnie nadaje pytaniu wyjątkowej rangi i charakteru.

Niezwykle starannie wykonane puzzle z mapą w tle i pytaniem o świadkowanie, które wyłania się z poszczególnych elementów, buduje napięcie, zawiera element zaskoczenia, a przy tym jest akcentem niezwykle pozytywnym. To wspaniały wybór dla tych Młodych Par, które wymykają się sztywnym ramom konwenansów, które mają dystans do siebie i otaczającego ich świata, które chcą się dobrze bawić.

Puzzle i pudełko drewniane do niego, to godny weselnej uroczystości sposób wyrażenia tak wyjątkowej prośby. Staranne wykończenie, dbałość o szczegóły, możliwość personifikacji pytania przez dodanie imienia osoby, którą prosimy – to wszystko sprawia, że już sam moment proszenia o pełnienie tej wyjątkowej roli będzie miał niezwykły charakter i pozostanie w pamięci wszystkich przez długie lata.

 

Puzzle:

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

 

Pudełko

Pudełko można przystroić na kilka sposobów:

  • papierowa zawieszka - można na niej wpisać dowolny tekst
  • papierowe kółeczko z dowolnym nadrukiem
  • pieczątka - można nią dodatkowo znakować pozostałe papierowe koperty lub inne przedmioty ***
  • grawer z dowolnym napisem
  • kolorowy nadruk np. z motywem z zaproszenia

 

Wyjaśnienie:

*** rzeczy dostępne oddzielnie w naszym sklepie

Efekt będzie niesamowity!

 

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstaw

 

 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych