Świadkowanie, puzzle i pudełko drewniane: Czy zostaniesz moim świadkiem? Mapa świata

45,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Świadkowanie, puzzle i pudełko drewniane: Czy zostaniesz moim świadkiem? Mapa świata


Instytucja świadka jest niezwykle prestiżowa i odpowiedzialna. Wiąże się z odpowiedzialnością, ale jest też wyrazem wielkiego zaufania Pary Młodej do danej osoby. Również Świadek przyjmuje na siebie wielkie zobowiązanie, ma również zaszczyt być najbliżej Młodej Pary w tym wyjątkowym dniu. W jaki zatem sposób poprosić Świadka, by zdecydował się pełnić tę funkcję? Musi być on wyjątkowy, tak, jak wyjątkowa jest przyjmowana rola.

Jednym z takich sposobów może być przedmiot, który nie tylko będzie formą pytania, ale również pamiątką dla Świadka, pieczołowicie przechowywaną przez lata, budzącą wspomnienia tego wyjątkowego dnia. Wyjątkowe puzzle w drewnianym pudełku, to sposób, który skraca dystans, a jednocześnie nadaje pytaniu wyjątkowej rangi i charakteru.

Niezwykle starannie wykonane puzzle z mapą w tle i pytaniem o świadkowanie, które wyłania się z poszczególnych elementów, buduje napięcie, zawiera element zaskoczenia, a przy tym jest akcentem niezwykle pozytywnym. To wspaniały wybór dla tych Młodych Par, które wymykają się sztywnym ramom konwenansów, które mają dystans do siebie i otaczającego ich świata, które chcą się dobrze bawić.

Puzzle i pudełko drewniane do niego, to godny weselnej uroczystości sposób wyrażenia tak wyjątkowej prośby. Staranne wykończenie, dbałość o szczegóły, możliwość personifikacji pytania przez dodanie imienia osoby, którą prosimy – to wszystko sprawia, że już sam moment proszenia o pełnienie tej wyjątkowej roli będzie miał niezwykły charakter i pozostanie w pamięci wszystkich przez długie lata.

 

Puzzle:

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

 

Pudełko

Pudełko można przystroić na kilka sposobów:

  • papierowa zawieszka - można na niej wpisać dowolny tekst
  • papierowe kółeczko z dowolnym nadrukiem
  • pieczątka - można nią dodatkowo znakować pozostałe papierowe koperty lub inne przedmioty ***
  • grawer z dowolnym napisem
  • kolorowy nadruk np. z motywem z zaproszenia

 

Wyjaśnienie:

*** rzeczy dostępne oddzielnie w naszym sklepie

Efekt będzie niesamowity!

 

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstaw

 

 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych