Prośba o świadkowanie Szklana tafla Znak Nieskończoności

Szklana tafla jako prośba o świadkowanie ze znakiem nieskończoności


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


35,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o świadkowanie Szklana tafla Znak Nieskończoności


Uroboros, to egipski znak nieskończoności, graficzne przedstawienie węża zjadającego własny ogon, choć współcześnie, myśląc o nieskończoności, mamy raczej na myśli symbol przypominający przewróconą ósemkę. Został on wymyślony przez Brytyjskiego matematyka i doskonale oddaje ideę nieskończoności –nie jesteśmy bowiem w stanie określić gdzie jest jego początek a gdzie koniec. Końca nie ma także prawdziwa miłość, zatem znak ten doskonale koresponduje z tematyką małżeństwa oraz symboliką używaną w trakcie organizacji wesela.

Ten symbol można wykorzystać też w przypadku prośby o świadkowanie. Taka szklana tafla, zawierająca prośbą oraz znak nieskończoności, to wyjątkowy sposób, by zapytać bliską nam, zaufaną osobę, o wyrażenie zgody na bycie naszym świadkiem. Prośba o świadkowanie zachwyca swoją delikatnością, nieuchwytnym pięknem sprawiając, że stanie się również wspaniałą pamiątką dla Świadka, pozwalającą mu powrócić wspomnieniami do wyjątkowych chwil wesela.

 

Aby uatrakcyjnić szklaną taflę, można dokupić:

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść prośby

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem prośby. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić.