Prośba o świadkowanie Szklana tafla Znak Nieskończoności

Szklana tafla jako prośba o świadkowanie ze znakiem nieskończoności


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

35,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Prośba o świadkowanie Szklana tafla Znak Nieskończoności


Uroboros, to egipski znak nieskończoności, graficzne przedstawienie węża zjadającego własny ogon, choć współcześnie, myśląc o nieskończoności, mamy raczej na myśli symbol przypominający przewróconą ósemkę. Został on wymyślony przez Brytyjskiego matematyka i doskonale oddaje ideę nieskończoności –nie jesteśmy bowiem w stanie określić gdzie jest jego początek a gdzie koniec. Końca nie ma także prawdziwa miłość, zatem znak ten doskonale koresponduje z tematyką małżeństwa oraz symboliką używaną w trakcie organizacji wesela.

Ten symbol można wykorzystać też w przypadku prośby o świadkowanie. Taka szklana tafla, zawierająca prośbą oraz znak nieskończoności, to wyjątkowy sposób, by zapytać bliską nam, zaufaną osobę, o wyrażenie zgody na bycie naszym świadkiem. Prośba o świadkowanie zachwyca swoją delikatnością, nieuchwytnym pięknem sprawiając, że stanie się również wspaniałą pamiątką dla Świadka, pozwalającą mu powrócić wspomnieniami do wyjątkowych chwil wesela.

 

Aby uatrakcyjnić szklaną taflę, można dokupić:

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść prośby

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem prośby. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić.