Świadkowanie, puzzle i pudełko drewniane: Czy zostaniesz moim świadkiem? Mucha

45,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Świadkowanie, puzzle i pudełko drewniane: Czy zostaniesz moim świadkiem? Mucha


„Czy zostaniesz moim świadkiem?” – to pytanie, które budzi dumę u adresata, ale także wiąże się z przyjęciem na siebie wielkiej odpowiedzialności. Wyjątkowy charakter weselnego świadka warunkuje wyjątkowy sposób jego zaproszenia, w jaki jednak sposób to zrobić, by podkreślić rangę świadka, samego zaproszenia. Jednym ze sposobów, zaskakujących, oryginalnych, ale pozwalających zachować podniosły charakter chwili, jest puzzle i pudełko drewniane na tę niezwykłą układankę, kryjącą w sobie tak ważkie pytanie.

Drewniane puzzle, które po ułożeniu odsłania pytanie o świadkowanie, ozdobione muszką, jest niezwykle eleganckie w swej prostocie, ale ma typowo męski charakter. Ten sposób zaproszenia pozwala na docenienie świadka, a samo puzzle stanowić będzie wyjątkową pamiątkę, która nawet po latach pozwoli wrócić wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia.

Estetyka wykonania i uniwersalność pudełka z puzzlami sprawia, że przedmiot ten pasuje zarówno do wesela w stylu eko czy minimalistycznym, jak i do stylu klasycznego. Co więcej, taki sposób zadania pytania zawiera w sobie element zaskoczenia i humoru, który sprawi, że ten wyjątkowy dzień ślubu zyska wspaniałą zapowiedź.

 

Puzzle:

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

 

Pudełko

Pudełko można przystroić na kilka sposobów:

  • papierowa zawieszka - można na niej wpisać dowolny tekst
  • papierowe kółeczko z dowolnym nadrukiem
  • pieczątka - można nią dodatkowo znakować pozostałe papierowe koperty lub inne przedmioty ***
  • grawer z dowolnym napisem
  • kolorowy nadruk np. z motywem z zaproszenia

 

Wyjaśnienie:

*** rzeczy dostępne oddzielnie w naszym sklepie

Efekt będzie niesamowity!

 

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstaw