Świadkowanie, puzzle i pudełko drewniane: Czy zostaniesz moim świadkiem? Mucha

45,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Świadkowanie, puzzle i pudełko drewniane: Czy zostaniesz moim świadkiem? Mucha


„Czy zostaniesz moim świadkiem?” – to pytanie, które budzi dumę u adresata, ale także wiąże się z przyjęciem na siebie wielkiej odpowiedzialności. Wyjątkowy charakter weselnego świadka warunkuje wyjątkowy sposób jego zaproszenia, w jaki jednak sposób to zrobić, by podkreślić rangę świadka, samego zaproszenia. Jednym ze sposobów, zaskakujących, oryginalnych, ale pozwalających zachować podniosły charakter chwili, jest puzzle i pudełko drewniane na tę niezwykłą układankę, kryjącą w sobie tak ważkie pytanie.

Drewniane puzzle, które po ułożeniu odsłania pytanie o świadkowanie, ozdobione muszką, jest niezwykle eleganckie w swej prostocie, ale ma typowo męski charakter. Ten sposób zaproszenia pozwala na docenienie świadka, a samo puzzle stanowić będzie wyjątkową pamiątkę, która nawet po latach pozwoli wrócić wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia.

Estetyka wykonania i uniwersalność pudełka z puzzlami sprawia, że przedmiot ten pasuje zarówno do wesela w stylu eko czy minimalistycznym, jak i do stylu klasycznego. Co więcej, taki sposób zadania pytania zawiera w sobie element zaskoczenia i humoru, który sprawi, że ten wyjątkowy dzień ślubu zyska wspaniałą zapowiedź.

 

Puzzle:

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

 

Pudełko

Pudełko można przystroić na kilka sposobów:

  • papierowa zawieszka - można na niej wpisać dowolny tekst
  • papierowe kółeczko z dowolnym nadrukiem
  • pieczątka - można nią dodatkowo znakować pozostałe papierowe koperty lub inne przedmioty ***
  • grawer z dowolnym napisem
  • kolorowy nadruk np. z motywem z zaproszenia

 

Wyjaśnienie:

*** rzeczy dostępne oddzielnie w naszym sklepie

Efekt będzie niesamowity!

 

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstaw