Zdrapka drewniana ozdobna: Czy zostaniesz moją świadkową? Pudrowe róże

28,99 zł
28,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zdrapka drewniana ozdobna: Czy zostaniesz moją świadkową? Pudrowe róże


Szukasz idealnej drewnianej prośby o świadkowanie, która będzie nie tylko oryginalna, ale także wyjątkowa? Oto przedstawiamy Ci naszą zdrapkę z pytaniem: "Czy zostaniesz moją świadkową?" utrzymaną w pięknym motywie pudrowych róż.


Jeśli planujesz ten ważny dzień i poszukujesz sposobu na zaproszenie swojej najlepszej przyjaciółki lub krewną do odegrania roli świadkowej, ta drewniana zdrapka będzie doskonałym wyborem. Zaprojektowana z myślą o tym szczególnym momencie, prośba ta emanuje delikatnością, elegancją i romantyzmem.


Drewniana zdrapka w kształcie serca zachwyci Twoją przyszłą świadkową od pierwszego spojrzenia. Jej powierzchnia pokryta jest pastelowymi różami, które dodają niewinności i subtelności całej kompozycji. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, zapewnia trwałość i długotrwałe wspomnienie tego wyjątkowego momentu.


Co sprawia, że nasza zdrapka jest tak wyjątkowa? To pytanie, które zadajesz swojej wybranej osoby, jest wygrawerowane na drewnianej powierzchni i ukryte pod warstwą zdrapywalnego materiału. To daje możliwość stworzenia naprawdę niezapomnianego doświadczenia dla Twojej świadkowej. Kiedy ona zdrapie powłokę, a pytanie zostanie odsłonięte, emocje sięgną zenitu.


Zdrapka "Czy zostaniesz moją świadkową?" w motywie pudrowych róż to nie tylko praktyczny sposób na zadanie pytania, ale także piękna pamiątka, którą Twoja świadkowa będzie mogła zachować na zawsze. Może umieścić ją na półce jako ozdobę lub włożyć do specjalnej pudełeczki, aby przechowywać razem z innymi ważnymi szczegółami związku.


Nie czekaj dłużej i wybierz drewnianą prośbę o świadkowanie w formie zdrapki z motywem pudrowych róż. To wyjątkowy sposób na zaproszenie bliskiej Ci osoby do odegrania kluczowej roli w najważniejszym dniu Twojego życia. Zachwycisz swoją świadkową nie tylko treścią zdrapki, ale także jej estetyką i wykonaniem. Pamiętaj, że to decyzja na całe życie, dlatego warto uczynić ją niezapomnianą i wyjątkową! 

Personalizacja: GRATIS!

Biała koperta: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych