Zdrapka w drewnianym pudełku ze zdjęciem, pudrowe róże: Czy zostaniesz moją świadkową?

48,99 zł
48,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zdrapka w drewnianym pudełku ze zdjęciem, pudrowe róże: Czy zostaniesz moją świadkową?


Szukasz oryginalnego i niezapomnianego sposobu, aby poprosić swoją najlepszą przyjaciółkę, siostrę lub bliską osobę, by została Twoją świadkową na Twoim wyjątkowym dniu? Mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie! Nasze piękne drewniane pudełko to idealne opakowanie dla Twojej prośby.


Wnętrze tego magicznego pudełka skrywa tajemnicę, która na pewno wprawi Twoją świadkową w zachwyt. Znajdziesz tam zdrapkę z pytaniem, które z pewnością sprawi, że jej serce rozpłynie się w miłości i radości. "Czy zostaniesz moją świadkową?" - te słowa pojawiające się pod zdrapaną powierzchnią z pewnością dostarczą niezapomnianych emocji.


Aby jeszcze bardziej spersonalizować to wyjątkowe doświadczenie, dodajemy do pudełka Wasze wspólne zdjęcie oraz motyw pudrowych róż. To delikatny, romantyczny akcent, który podkreśli wyjątkowość tej chwili i sprawi, że Twoja prośba będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.


Nie ma lepszego sposobu, aby wyrazić swoją wdzięczność i uczucia wobec osoby, która chcesz mieć u swojego boku podczas ważnych chwil. Nasze drewniane pudełko z zdrapką to idealny sposób na stworzenie niezapomnianego momentu, który zostanie w sercu Twojej świadkowej na zawsze.


Nie zwlekaj dłużej i spraw, aby prośba o świadkowanie była niezapomniana. Wybierz nasze drewniane pudełko z zdrapką, zdjęciem i motywem pudrowych róż - gwarantujemy, że ten wyjątkowy gest zostanie doceniony i będzie zapamiętany na całe życie.

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych