Prośba o świadkowanie Szklana tafla Pudrowe róże

Szklana tafla jako prośba o świadkowanie z motywem pudrowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

35,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Prośba o świadkowanie Szklana tafla Pudrowe róże


Czy wiesz, jak ważna jest obecność świadków na ślubie? Rola świadków jest nie tylko symboliczna, ale zgodnie z polskim prawem – bez nich ślub nie może się odbyć. Dlatego zaproszenie do pełnienia tej funkcji – prośba o świadkowanie - powinno być wyjątkowe i podkreślające znaczenie wybranych osób. Nie wskażemy Wam świadków, ale zapewnimy stylowe zaproszenia ślubne z motywem pudrowych róż.

Prośba o świadkowanie - szklana tafla w pudrowe róże jest przykładem, jak można dzięki nietuzinkowym dodatkom stworzyć odpowiedni klimat ślubu i wesela - najważniejszych uroczystości w życiu każdej Młodej Pary. Elegancka, połyskująca, odbijająca promienie słoneczne – niewinnie biała i ozdobiona wyjątkowym, romantycznym motywem pudrowych róż w otoczeniu zielonych dodatków, szklana tafla zachwyca swoim wdziękiem, świeżością, delikatnością, a także stylistyką, która idealnie wpisze się w romantyczne i pełne miłości wesele. Personalizacja GRATIS!

Aby uatrakcyjnić szklaną taflę, możecie dokupić podstawki i etui do szklanej tafli, wtedy Wasza prośba stanie się chętnie eksponowaną pamiątką!

 

Aby uatrakcyjnić szklaną taflę, można dokupić:

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść prośby

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem prośby. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych