Prośba o świadkowanie Szklana tafla Pudrowe róże

Szklana tafla jako prośba o świadkowanie z motywem pudrowych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


35,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o świadkowanie Szklana tafla Pudrowe róże


Czy wiesz, jak ważna jest obecność świadków na ślubie? Rola świadków jest nie tylko symboliczna, ale zgodnie z polskim prawem – bez nich ślub nie może się odbyć. Dlatego zaproszenie do pełnienia tej funkcji – prośba o świadkowanie - powinno być wyjątkowe i podkreślające znaczenie wybranych osób. Nie wskażemy Wam świadków, ale zapewnimy stylowe zaproszenia ślubne z motywem pudrowych róż.

Prośba o świadkowanie - szklana tafla w pudrowe róże jest przykładem, jak można dzięki nietuzinkowym dodatkom stworzyć odpowiedni klimat ślubu i wesela - najważniejszych uroczystości w życiu każdej Młodej Pary. Elegancka, połyskująca, odbijająca promienie słoneczne – niewinnie biała i ozdobiona wyjątkowym, romantycznym motywem pudrowych róż w otoczeniu zielonych dodatków, szklana tafla zachwyca swoim wdziękiem, świeżością, delikatnością, a także stylistyką, która idealnie wpisze się w romantyczne i pełne miłości wesele. Personalizacja GRATIS!

Aby uatrakcyjnić szklaną taflę, możecie dokupić podstawki i etui do szklanej tafli, wtedy Wasza prośba stanie się chętnie eksponowaną pamiątką!

 

Aby uatrakcyjnić szklaną taflę, można dokupić:

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść prośby

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem prośby. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych