Las Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem lasu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

30,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Las Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo


Rodzice to wyjątkowi goście weselni. Są najbliższymi osobami dla Młodej Pary. Ich błogosławieństwo ma też wielkie znaczenie dla przyszłych małżonków i jest tradycją w polskiej kulturze. By podkreślić ten bardzo emocjonalny moment będący symbolicznym wypuszczeniem dzieci z gniazda, Rodzice powinni otrzymać oryginalną i zarazem piękną prośbę o błogosławieństwo, która nie tylko będzie zaproszeniem na ślub ich dzieci, ale też stanie się pamiątką tego niezapomnianego dnia.

Poznajcie ślubną prośbę o błogosławieństwo dla Rodziców wykonaną z satynowej, półprzezroczystej pleksi z motywem lasu umieszczonym w jej dolnej części. Po środku czeka miejsce na Waszą prośbę, którą wpiszemy ozdobną, czarną czcionką. Personalizacja i biała, elegancka koperta GRATIS.

Las ma szeroką symbolikę. Jednym z jego przenośnych znaczeń jest dom i schronienie, dlatego idealnie wpisuje się jako motyw umieszczony na prośbie o błogosławieństwo Rodziców. Ślub ich dzieci oznacza symboliczne wyjście z domu i stworzenie domu własnego, odrębnego.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.