Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Liście monstera

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem liści monstera


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Liście monstera


Satynowa pleksi to produkt, który idealnie wpasowuje się do wykonywania różnych ozdób ślubnych. Nasza akrylowa prośba o błogosławieństwo wykonana z satynowej pleksi to przepiękny produkt, jakim możemy zaskoczyć naszych rodziców już na samym początku przygotowań do przyjęcia.

Akrylowa prośba posiada przepiękny motyw kwiatów monstera, który znajduje się dookoła ramki, dzięki czemu wprowadza ciekawą głębię tekstu znajdującego się w centralnej części. Wraz z akrylową prośbą o błogosławieństwo dołączona jest także drewniana podstawka, dzięki czemu całość osadzona jest pewnie i można bez problemu aranżować prośbę jako ozdobę w domu na półce czy w innym miejscu. W tekście, który może być personalizowany mamy także elementy koloru złotego, który idealnie współgra z zielenią kwiatów monstera.

Wybierając akrylową prośbę o błogosławieństwo, mamy pewność otrzymania wysokiej jakości produktu, który zaskoczy rodziców oraz przepięknie będzie prezentować się w domu jako ozdoba przypominająca tę przepiękną chwilę.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.