Piwonie Pink Hawaiian Coral Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem piwonii Pink Hawaiian Coral


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Piwonie Pink Hawaiian Coral Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo


Tak wyjątkowi goście, jakimi są Rodzice Młodej Pary, zasługują na wyjątkowe traktowanie. Przejawiać się ono powinno nie tylko w specjalnym miejscu przy weselnym stole, specjalnych podziękowaniach, ale również w zaproszeniach. Mimo iż Rodzice zwykle wiedzą jako pierwsi o planach swoich dzieci, mimo iż uczestniczą w przygotowaniach do weselnych uroczystości, to jednak należy się im zaproszenie. I to takie, które znacząco wyróżnia się wśród pozostałych, a przy tym doskonale oddaje klimat i ducha planowanej uroczystości.

Takie właśnie jest zaproszenie dla rodziców akrylowe pleksi, ozdobione motywem piwonii Piwonie Pink Hawaiian Coral. Zaproszenie to ujmuje swoją delikatnością i lekkością, a przy tym przyciąga uwagę starannym wykonaniem. Prostota oraz niewymuszona elegancja charakteryzujące zaproszenie sprawdzą się zarówno w przypadku wesela organizowanego w stylu klasycznym, jak i rustykalnym czy romantycznym.

 

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.