Białe róże Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców

Zaproszenia ślubne dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem białych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


35,00 zł
35,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe róże Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców


Klasyka w różanej oprawie

Romantyczne białe róże są symbolem niewinności, skromności i czystości. Oznaczają też młodą miłość – idealnie sprawdzają się w roli weselnych kwiatów. My tym popularnym motywem ozdobiliśmy wyjątkowe zaproszenie dla Rodziców.

Trwałe zaproszenia z satynowego akrylu

Zaproszenia ślubne dla Rodziców wykonane z satynowej pleksi z motywem białych róż (umieszczonych w prawym górnym i lewym dolnym rogu) i ozdobnymi złotymi nitkami są wyjątkowo trwałe, piękne, delikatne i romantyczne. Zamknęliśmy je w klasycznym kształcie kwadratu, więc będą pasowały do każdej weselnej stylistyki. W środku zaproszenia umieścimy wybrany przez Was tekst – samego zaproszenia jak i prośby o błogosławieństwo skierowanej do Waszych Rodziców.

Personalizacja zaproszeń – GRATIS. W komplecie otrzymacie białą kopertę – również GRATIS.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.