Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Białe róże

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem białych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Białe róże


W Polsce z roku na rok coraz bardziej popularne stają się produktu ślubne wykonane z akrylu. Materiał ten daje dużą możliwość personalizacji, a dodatkowo wygląda bardzo elegancko.

Prośba o błogosławieństwo w motywie białych róż to jeden z tych produktów, o których nie można zapomnieć. Prośba posiada przepiękne zdobienia wcześniej wspomnianych białych róż znajdujących się na górnej oraz dolnej krawędzi. W części centralnej mamy dostępny duży obszar na personalizowany tekst oraz podpis Pary Młodej.

Cała prośba o błogosławieństwo osadzona jest na drewnianej podstawce, dzięki czemu możemy śmiało bez najmniejszych problemów przenosić ja w dowolne miejsca. Styl i charakter ramki prośby pozwala na użycie jej po przyjęciu jako ozdoby w mieszkaniu, która będzie przypominać o pięknym momencie w życiu syna czy też córki.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych