Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Białe róże

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem białych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Białe róże


W Polsce z roku na rok coraz bardziej popularne stają się produktu ślubne wykonane z akrylu. Materiał ten daje dużą możliwość personalizacji, a dodatkowo wygląda bardzo elegancko.

Prośba o błogosławieństwo w motywie białych róż to jeden z tych produktów, o których nie można zapomnieć. Prośba posiada przepiękne zdobienia wcześniej wspomnianych białych róż znajdujących się na górnej oraz dolnej krawędzi. W części centralnej mamy dostępny duży obszar na personalizowany tekst oraz podpis Pary Młodej.

Cała prośba o błogosławieństwo osadzona jest na drewnianej podstawce, dzięki czemu możemy śmiało bez najmniejszych problemów przenosić ja w dowolne miejsca. Styl i charakter ramki prośby pozwala na użycie jej po przyjęciu jako ozdoby w mieszkaniu, która będzie przypominać o pięknym momencie w życiu syna czy też córki.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.