Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Eukaliptus

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Eukaliptus


Akrylowa prośba o błogosławieństwo z motywem Eukaliptusa to piękne rozwiązanie pierwszego podarunku, jaki otrzymają nasi rodzice przed weselem. Wyglądająca bardzo szykownie prośba posiada przepiękny naturalistyczny wygląd, zawdzięczając go liściom eukaliptusa, które wyrastając z góry oraz dołu prośby tworząc pewnego rodzaju głębie. W centralnej części prośby znajduje się dużo miejsca na tekst personalizowany, a także podpis Pary Młodej.

Akrylowa prośba o błogosławieństwo idealnie sprawdzi się jako ozdoba w domu dzięki swojemu szykownemu wyglądowi, ale także drewnianej podstawce, która mocno trzyma całość, dzięki czemu można bez problemu zmieniać położenie ozdoby. Akrylowe prośby o błogosławieństwo w ostatnim czasie zyskują na coraz większej popularności, dlatego warto podążyć za trendami i zaskoczyć rodziców czymś niekonwencjonalnym!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.