Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Eukaliptus

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Eukaliptus


Akrylowa prośba o błogosławieństwo z motywem Eukaliptusa to piękne rozwiązanie pierwszego podarunku, jaki otrzymają nasi rodzice przed weselem. Wyglądająca bardzo szykownie prośba posiada przepiękny naturalistyczny wygląd, zawdzięczając go liściom eukaliptusa, które wyrastając z góry oraz dołu prośby tworząc pewnego rodzaju głębie. W centralnej części prośby znajduje się dużo miejsca na tekst personalizowany, a także podpis Pary Młodej.

Akrylowa prośba o błogosławieństwo idealnie sprawdzi się jako ozdoba w domu dzięki swojemu szykownemu wyglądowi, ale także drewnianej podstawce, która mocno trzyma całość, dzięki czemu można bez problemu zmieniać położenie ozdoby. Akrylowe prośby o błogosławieństwo w ostatnim czasie zyskują na coraz większej popularności, dlatego warto podążyć za trendami i zaskoczyć rodziców czymś niekonwencjonalnym!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych