Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Ramka z eukaliptusa

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem ramki z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Ramka z eukaliptusa


Czy możesz sobie wyobrazić lepszy sposób na poinformowanie rodziców o tym, że bierzesz ślub niż przez wręczenie pięknej, satynowej prośby o błogosławieństwo?

Wzór ramki z liści eukaliptusa symbolizuje siłę więzi między Wami. Prośba o błogosławieństwo zaprezentowana w takiej eleganckiej formie, uczyni Twoich rodziców wyjątkowymi gośćmi specjalnymi na twoim weselu.

Satynowa, miła w dotyku powierzchnia Twojej prośby dodatkowo dodaje szyk i szczególny charakter Państwa uroczystości.

Pokażcie swoim rodzicom, jak bardzo się o Was troszczą, wręczając im starannie przygotowaną prośbę o błogosławieństwo, wydrukowaną na najlepszej satynowej pleksi.

Rodzice będą zaszczyceni, że zdecydowali się włączyć ich w tak doniosłe wydarzenie. Dzień ślubu z pewnością będzie dla nich niezapomniany!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych