Drewniane zaproszenia ślubne Ramka z eukaliptusa

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem ramki z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

8,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia ślubne Ramka z eukaliptusa


Uchwyćcie piękno Waszego wyjątkowego dnia za pomocą tych wspaniałych zaproszeń ślubnych ozdobionych eukaliptusem! Nasze drewniane zaproszenia zawierają motyw ramki z delikatnych liści eukaliptusa, wnosząc wyrafinowanie i elegancję do Waszego wielkiego dnia.

Dzięki możliwości personalizacji tekstu zaproszenia, możecie stworzyć coś naprawdę wyjątkowego i niezapomnianego dla wszystkich szczęśliwych, zaproszonych gości do bycia świadkami Waszej miłości.

Bez względu na to, jakie uczucia zdecydujecie się przekazać na tych jedynych w swoim rodzaju zaproszeniach, pozostaną one wyryte w pamięci wszystkich zaproszonych.

Te wspaniałe papierowe zaproszenia aż proszą się o wysłanie! Wykorzystajcie to szczególne wydarzenie w idealny sposób, przedstawiając nowy element Waszego związku: te romantyczne i piękne projekty zaproszeń ślubnych.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych