Drewniane zaproszenia ślubne Ramka z eukaliptusa

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem ramki z eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


8,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia ślubne Ramka z eukaliptusa


Uchwyćcie piękno Waszego wyjątkowego dnia za pomocą tych wspaniałych zaproszeń ślubnych ozdobionych eukaliptusem! Nasze drewniane zaproszenia zawierają motyw ramki z delikatnych liści eukaliptusa, wnosząc wyrafinowanie i elegancję do Waszego wielkiego dnia.

Dzięki możliwości personalizacji tekstu zaproszenia, możecie stworzyć coś naprawdę wyjątkowego i niezapomnianego dla wszystkich szczęśliwych, zaproszonych gości do bycia świadkami Waszej miłości.

Bez względu na to, jakie uczucia zdecydujecie się przekazać na tych jedynych w swoim rodzaju zaproszeniach, pozostaną one wyryte w pamięci wszystkich zaproszonych.

Te wspaniałe papierowe zaproszenia aż proszą się o wysłanie! Wykorzystajcie to szczególne wydarzenie w idealny sposób, przedstawiając nowy element Waszego związku: te romantyczne i piękne projekty zaproszeń ślubnych.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych