Ramka z eukaliptusa Ślubne, drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem ramki z eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Ślubne, drewniane zawieszki


Na każdym przyjęciu ślubnym mamy doczynienia z wybornym alkoholem. Od dłuższego czasu mamy także możliwość przyzdobienia butelek alkoholu dzięki czemu nawet one pasują do naszej aranżacji oraz stylu przyjęcia. Idealnym rozwiazaniem jest drewniana zawieszka na alkohol, którą w łatwy sposób można ozdobić każdą butelkę alkoholu.

Nasza drewninana zawieszka z motywem ramki z eukaliptusa idealnie wpasowuje się w wystrój przyjęć utrzymywanych w stylu rustykalnym czy też naturalistycznym. W centralnej części mamy miejsce na personalizowany tekst oraz podpis Pary Młodej. Drewniana zawieszka przychodzi także do państwa z sznurkiem, którym należy jedynie obwiązać butelkę.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych