Ramka z eukaliptusa Ślubne, drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem ramki z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Ślubne, drewniane zawieszki


Na każdym przyjęciu ślubnym mamy doczynienia z wybornym alkoholem. Od dłuższego czasu mamy także możliwość przyzdobienia butelek alkoholu dzięki czemu nawet one pasują do naszej aranżacji oraz stylu przyjęcia. Idealnym rozwiazaniem jest drewniana zawieszka na alkohol, którą w łatwy sposób można ozdobić każdą butelkę alkoholu.

Nasza drewninana zawieszka z motywem ramki z eukaliptusa idealnie wpasowuje się w wystrój przyjęć utrzymywanych w stylu rustykalnym czy też naturalistycznym. W centralnej części mamy miejsce na personalizowany tekst oraz podpis Pary Młodej. Drewniana zawieszka przychodzi także do państwa z sznurkiem, którym należy jedynie obwiązać butelkę.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych