Para w samochodzie - Ślubne, drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem pary w samochodzie


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Para w samochodzie - Ślubne, drewniane zawieszki


Dla Młodych Par, które zamiast klasyki i wysublimowanych dodatków stawiają na naturalność i dobrą zabawę, a przy tym zachowują dystans do siebie, idealnym wyborem będzie ślubna, drewniana zawieszka, ozdobiona motywem zakochanej pary w samochodzie.

Taka zawieszka, to nie tylko dowód na to, jak wielką wagę Młoda Para przywiązuje do jakości, ale także symbol nowej drogi, w którą wyruszają małżonkowie.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Powiązane wpisy na blogu