Pomarańczowe kwiaty Ślubne drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem pomarańczowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Ślubne drewniane zawieszki


Drewno coraz częściej gości na salonach – po latach traktowania go jako zbyt prosty materiał dekoracyjny, by mógł stanowić ozdobę przyjęć, znów wraca do łask.

Wykonane z drewna przedmioty wprowadzają niezwykłą atmosferę, zaś dzięki wysokiej jakości wykonania, są obecne nawet na najbardziej eleganckich przyjęciach, również tych urządzanych w stylu klasycznym.

Drewniane ślubne zawieszki, z motywem pomarańczowych kwiatów wspaniale wyglądają w połączeniu z butelką trunku. Taka butelka alkoholu, ozdobiona zawieszką, może śmiało stać się ozdoba ślubnego stołu, niezależnie od klimatu, w którym wesele zostało zorganizowane.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu