Pomarańczowe kwiaty Okrągłe, ślubne, drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem pomarańczowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Okrągłe, ślubne, drewniane zawieszki


Co może być lepszego od drewnianych zawieszek ślubnych? Okrągłe drewniane zawieszki ślubne, ozdobione na dodatek motywem pomarańczowych kwiatów. Taka dekoracja odmieni nie tylko butelkę z alkoholem, ale będzie stanowiła kolejny element dekoracyjny, pozwalający budować klimat wesela.

Drewniana zawieszka o okrągłym kształcie, dzięki pięknemu motywowi, pasuje doskonale zarówno do wesel urządzonych w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu.

Ekologiczna, kojarząca się z naturą, a jednocześnie za sprawą starannego wykonania – elegancja zawieszka zauroczy wszystkich gości, zaś ozdobiona nią butelka będzie stanowiła wspaniały upominek dla gości weselnych.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych