Pomarańczowe kwiaty Ślubne, drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem pomarańczowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Ślubne, drewniane zawieszki


Drewniana zawieszka pomarańczowe kwiaty to idealna ozdoba, którą możemy przystroić nasze butelki wódki czy też innego alkoholu, nadając im wyjątkowego charakteru wesela. Przepiękny motyw pomarańczowych kwiatów idealnie będzie współgrać z różnymi kompozycjami florystycznymi, a drewniana zawieszka będzie idealnie wpasowywać się w naturę kwiatów.

Drewno, z którego wykonane są zawieszki jest bardzo wytrzymałe, dzięki czemu możemy być spokojni o dobry wygląd podczas całego przyjęcia.

Motyw pomarańczowych kwiatów wygląda przepięknie, a także okazuje się idealnym wyborem, jeśli planujemy przyjęcie jesienią, kiedy odcienie pomarańczy są wszędzie obecne wokół nas.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych