Ślubne drewniane zawieszki Kwiaty Eustoma

Drewniana, ślubna zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem, wzór kwiatów eustoma


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ślubne drewniane zawieszki Kwiaty Eustoma


Ślubne drewniane zawieszki to idealna możliwość ozdobienia butelki alkoholu, a także bardzo przyjemny dodatek, jakim można urozmaicić stół weselny. Wykonane z drewna zawieszki możemy umieścić na każdym rodzaju butelki, dzięki czemu zyskują one nowy wygląd i od samego początku mogą zaskoczyć przybywających gości.

Ślubne zawieszki nie tylko zdobią butelki, ale stanowią także element dekoracji stołu. Motyw kwiatów Eustoma nadaje zawieszkom przepięknego naturalistycznego wyglądu, natomiast zostawia także dużo miejsca na dedykowany przez państwa tekst.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych