Samolot z sercami Ślubne drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem samolotu z sercami


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Samolot z sercami Ślubne drewniane zawieszki


Zawieszki na alkohol na stałe już weszły do katalogu produktów, chętnie nabywanych przez Młode Pary. Pozwalają one bowiem zamienić zwyczajną butelkę wódki w iście weselny trunek, a przy tym dopełniają dekoracji ślubnego stołu.

Ślubne zawieszki drewniane, ozdobione motywem samolotu i serca to nie tylko symbol rozpoczęcia nowej drogi życia przez Nowożeńców, ale i sposób na metamorfozę butelki, a także na stworzenie z niej idealnego prezentu dla wyjątkowych weselnych gości czy nagrody w organizowanych w trakcie uroczystości konkursach.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu