Hortensja Ślubne zawieszki drewniane

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem hortensji


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Hortensja Ślubne zawieszki drewniane


Drewno i wyroby z niego wykonane stają się coraz częściej wykorzystywaną ozdobą. Dotyczy to również ślubów i weselnych przyjęć, gdzie drewno używane jest do dekoracji weselnej sali, w tym do dekoracji stolików czy nawet butelek z weselnymi trunkami.

Ślubne zawieszki drewniane, ozdobione motywem hortensji, stanowić będą piękny dodatek i jednocześnie element ślubnej aranżacji.

Dyskretny, kwiatowy wzór w połączeniu z drewnem, wygląda nie tylko szykownie, ale wręcz subtelnie i zachwycająco. Tak ozdobiona butelka śmiało może stać się również pamiątką dla weselnych gości lub też nagrodą w organizowanych w trakcie weselnego przyjęcia zabawach i konkursach.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu