Plan stołu plakat Hortensja

Piękny plan stołów weselnych plakat w motywem hortensji


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł
44,99 zł


Opis
Opis

Plan stołu plakat Hortensja


Jednym ze sposobów na usprawnienie organizacji weselnego przyjęcia, jest zadbanie o sprawne zajmowanie przez gości właściwych miejsc przy stolikach. Pozwala to uniknąć nerwowej atmosfery, towarzyszącej poszukiwaniom właściwego stolika, a także ewentualnych wątpliwości, czy należy zająć dane miejsce,

Rozwiązaniem, które pozwala usprawnić ten etap przyjęcia weselnego, jest wykonanie plakatów, które zawierają informację o rozmieszczeniu stolików oraz o przypisanych do nich osobach.

Dzięki temu bez problemu goście mogą odszukać się na plakacie, a następnie sprawnie podejść do odpowiedniego stolika.

Jeśli jeszcze taki plakat ozdobiony będzie pięknym motywem, na przykład kwiatu hortensji, współgrać może on doskonale z pozostałymi elementami ślubnej aranżacji: zarówno kolorystyką, jak i klimatem, w jakim wesele zostało urządzone.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu