Hortensja Ślubne etykiety na alkohol

Piękne etykiety z wzorem hortensji


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Hortensja Ślubne etykiety na alkohol


Na wrażenie, jakie wywołuje weselna aranżacja sali oraz stołów, wpływ mają nawet najdrobniejsze szczegóły, poczynając od kwiatów na stolikach, poprzez ślubne dekoracje ścian, aż po takie elementy, jak ślubne etykiety na alkohol.

Butelka, ozdobiona taką etykietą, pięknie wykonaną i nawiązującą do okazji, będzie nie tylko dodatkową dekoracją, korespondującą z charakterem wesela, ale stać się może wspaniałym podarunkiem dla weselnych gości, a także nagrodą w organizowanych w trakcie wesela konkursach.

Te etykiety, ozdobione motywem hortensji, przyciągać będą ponadto wzrok gości i budzić zachwyt nad precyzją wykonania i troską o drobne elementy aranżacji.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu