Rustykalne kwiaty Etykiety na alkohol

Etykiety na alkohol, wzór rustykalne kwiaty


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Rustykalne kwiaty Etykiety na alkohol


Kwiaty są motywem, który pasuje do każdej okazji i każdego stylu, szczególnie, jeśli zwracają uwagę wysoką jakością wykonania i delikatną kreską.

Doskonale wyglądają również jako ozdoba etykiet na alkohol, szczególnie, jeśli kwiaty te występują w wersji rustykalnej.

Jednak nie tylko ten styl wesela doskonale z nimi koresponduje – etykiety na alkohol ozdobione rustykalnymi kwiatami doskonale sprawdza się również jako ozdoba wesel w stylu romantycznym czy eko, czyniąc z butelki trunku nie tylko prawdziwie weselny alkohol, ale również piękną ozdobę stołu, a zarazem weselnej sali.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu