Ciemna koronka Etykiety na alkohol

Etykiety na alkohol, wzór Ciemna koronka


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ciemna koronka Etykiety na alkohol


Misterna koronka kojarzy się z delikatnością i elegancją, doskonale pasuje zatem do weselnych przyjęć.

Występuje zarówno na sukni Panny Młodej, jak i na wielu elementach ślubnych aranżacji, w tym na etykietach na alkohol. Ozdobiona etykietą z motywem koronki butelka to wspaniała dekoracja weselnego stołu, pozwalająca zbudować atmosferę weselnego przyjęcia, a przy tym będąca doskonałym podarkiem dla weselnych gości.

Wysoka jakość wykonania etykiety, a także ten piękny, szlachetny motyw, sprawdzi się zarówno w przypadku bardzo eleganckich i wystawnych wesel, gdzie będzie jednym z wielu elementów aranżacji, jak i w przypadku skromnych przyjęć, gdzie będzie odgrywała wiodącą rolę, stanowiąc jeden z niewielu elementów dekoracyjnych.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm

Powiązane wpisy na blogu