Ciemna koronka Etykiety na alkohol

Etykiety na alkohol, wzór Ciemna koronka


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,99 zł brutto
brutto


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ciemna koronka Etykiety na alkohol


Misterna koronka kojarzy się z delikatnością i elegancją, doskonale pasuje zatem do weselnych przyjęć.

Występuje zarówno na sukni Panny Młodej, jak i na wielu elementach ślubnych aranżacji, w tym na etykietach na alkohol. Ozdobiona etykietą z motywem koronki butelka to wspaniała dekoracja weselnego stołu, pozwalająca zbudować atmosferę weselnego przyjęcia, a przy tym będąca doskonałym podarkiem dla weselnych gości.

Wysoka jakość wykonania etykiety, a także ten piękny, szlachetny motyw, sprawdzi się zarówno w przypadku bardzo eleganckich i wystawnych wesel, gdzie będzie jednym z wielu elementów aranżacji, jak i w przypadku skromnych przyjęć, gdzie będzie odgrywała wiodącą rolę, stanowiąc jeden z niewielu elementów dekoracyjnych.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm