Drzewo Etykiety na alkohol

Etykiety na alkohol, wzór drzewa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drzewo Etykiety na alkohol


Drzewo symbolizuje trwałość, ale i życie, dlatego też doskonale koresponduje z weselem, stając się dobrą wróżbą dla Młodej Pary.

Warto zatem wykorzystać wizerunek drzewa w charakterze motywu przewodniego, podczas aranżacji przestrzeni weselnego lokalu, nie zapominając przy tym o takich szczegółach, jak zadbanie o etykiety na butelki.

Ten drobny element – etykieta ozdobiona rysunkiem drzewa, odmieni butelkę alkoholu, nadając jej wyjątkowości i czyniąc niezapomnianą ozdobą weselnego stołu.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm

Napisz opinię

Drzewo Etykiety na alkohol

Drzewo Etykiety na alkohol

Etykiety na alkohol, wzór drzewa

* Pola wymagane

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnychNotice: Undefined index: test in /home/venartipl/domains/venarti.pl/public_html/cache/smarty/compile/c9/33/ef/c933efcfb493f8b222773c27949c02383621043a.file.footer.tpl.php on line 113
*}