Białe kwiaty Pudełko na koperty, telegramy

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem białych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


99,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe kwiaty Pudełko na koperty, telegramy


Moment składania Nowożeńcom życzeń i wręczania prezentów jest niezwykle podniosły, to czas wielu wzruszeń, głębokich myśli i pięknych słów. \

Często tym życzeniom i słowom towarzysza koperty – czy to ze specjalnymi kartkami wypełnionymi ciepłymi słowami czy też z prezentami w formie pieniężnej. Aby zachować powagę i rangę tej chwili, warto znaleźć specjalne miejsce na te wszystkie koperty, sięgając po ślubne pudełko, specjalnie w tym celu przygotowane.

Ślubne pudełko na koperty, ozdobione motywem białych kwiatów, doskonale sprawdzi się w trakcie wesel urządzonych w każdym stylu. Wysoka jakość wykonania i ogóle wrażenie zachwycają, zaś motyw kwiatów dodaje pudełku lekkości i świeżości.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu