Białe kwiaty Pudełko na koperty, telegramy

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem białych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł
Opis
Opis

Białe kwiaty Pudełko na koperty, telegramy


Moment składania Nowożeńcom życzeń i wręczania prezentów jest niezwykle podniosły, to czas wielu wzruszeń, głębokich myśli i pięknych słów. \

Często tym życzeniom i słowom towarzysza koperty – czy to ze specjalnymi kartkami wypełnionymi ciepłymi słowami czy też z prezentami w formie pieniężnej. Aby zachować powagę i rangę tej chwili, warto znaleźć specjalne miejsce na te wszystkie koperty, sięgając po ślubne pudełko, specjalnie w tym celu przygotowane.

Ślubne pudełko na koperty, ozdobione motywem białych kwiatów, doskonale sprawdzi się w trakcie wesel urządzonych w każdym stylu. Wysoka jakość wykonania i ogóle wrażenie zachwycają, zaś motyw kwiatów dodaje pudełku lekkości i świeżości.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu