Białe kwiaty Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem białych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe kwiaty Drewniane zaproszenia ślubne


Każda Para Młoda pragnie, by jej ślub był niepowtarzalny i wyjątkowy. Warto zatem postawić na wyjątkowe przedmioty, zarówno składające się na aranżację weselnej sali, jak i zapowiadające charakter weselnej uroczystości.

Jednym z takich przedmiotów są zaproszenia ślubne drewniane, zwracające uwagę starannym wykonaniem, swoją delikatnością oraz elegancją. Zaproszenia ślubne drewniane, ozdobione motywem białych kwiatów, to wyjątkowy sposób na zapytanie potencjalnych gości o zgodę na współuczestniczenie w weselnej zabawie.

To również wspaniała pamiątka dla tych weselnych gości, dzięki której nawet po latach goście będą mogli wrócić wspomnieniami do tej pełnej wzruszeń uroczystości.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu