Liście eukaliptusa Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Drewniane zaproszenia ślubne


Eukaliptus i drewno to doskonałe połączenie, które sprawdzi się zarówno w odniesieniu do aranżacji ślubnych stołów, jak i do pozostałych elementów związanych z organizacją uroczystości, w tym do ślubnych zaproszeń.

Drewniane zaproszenia ślubne, ozdobione motywem eukaliptusa, to doskonały pomysł zarówno w przypadku ślubów organizowanych w stylu eko, minimalistycznym, jak nawet klasycznym.

Wysoka jakość wykonania, wdzięk zaproszenia, jego subtelna elegancja i wrażenie, które robi na osobach, których dotyczy sprawiają, że staje się ono nie tylko sposobem na wyrażenie pragnienia wspólnego przeżywania chwil ślubu, ale również będzie wspaniałą pamiątką pozwalającą powrócić wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia

 

Dodatkowa zawieszka

Zaproszenie sprzedawane jest w opcji: z dodatkową zawieszką i sznurkiem lub bez.

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu