Bukiet piwonii Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem bukietu piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Bukiet piwonii Drewniane zaproszenia ślubne


Moment wręczania ślubnych zaproszeń jest wyjątkowy, niesie ze sobą wiele wzruszeń, niekiedy łzy radości. Warto zatem zadbać, by był w każdej swej minucie doskonały, by wiązał się z pozytywnymi emocjami, by zapisał się zarówno w pamięci Młodej Pary, jak i gości.

Sposobem na to może być wręczenie potencjalnym gościom drewnianych zaproszeń ślubnych, wyrażając tym samym intencję wspólnej zabawy i towarzyszenia przyszłym Nowożeńcom w tak ważnym dla nich dniu. Drewniane zaproszenia, ozdobione motywem piwonii zachwycą przyszłych gości i sprawią, że bez wahania wyrażą oni zgodę na obecność na weselnej uroczystości. Starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów zaproszenia, ozdobione pięknym motywem, stają się przedmiotem wyrafinowanym, który doskonale pasować będzie nie tylko do ślubów klasycznych, ale i w stylu glamour czy romantycznym.

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.