Bukiet piwonii Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem bukietu piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Bukiet piwonii Drewniane zaproszenia ślubne


Moment wręczania ślubnych zaproszeń jest wyjątkowy, niesie ze sobą wiele wzruszeń, niekiedy łzy radości. Warto zatem zadbać, by był w każdej swej minucie doskonały, by wiązał się z pozytywnymi emocjami, by zapisał się zarówno w pamięci Młodej Pary, jak i gości.

Sposobem na to może być wręczenie potencjalnym gościom drewnianych zaproszeń ślubnych, wyrażając tym samym intencję wspólnej zabawy i towarzyszenia przyszłym Nowożeńcom w tak ważnym dla nich dniu. Drewniane zaproszenia, ozdobione motywem piwonii zachwycą przyszłych gości i sprawią, że bez wahania wyrażą oni zgodę na obecność na weselnej uroczystości. Starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów zaproszenia, ozdobione pięknym motywem, stają się przedmiotem wyrafinowanym, który doskonale pasować będzie nie tylko do ślubów klasycznych, ale i w stylu glamour czy romantycznym.

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.