Anemone drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne w kształcie serca z motywem kwiatów anemone


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Anemone drewniane zaproszenia ślubne


Nie ma chyba bardziej wymownego i pełnego symboliki kształtu, jak serce. Dlatego też często pojawia się ono w trakcie ślubnej uroczystości, nawiązując swym znaczeniem do jej romantycznego charakteru. Zaproszenia ślubne w kształcie serca mimo wszystko jednak zaskakują i budzą zachwyt na twarzach zaproszonych gości.

Starannie wykonane i pięknie wykończone drewniane zaproszenia warstwowe w kształcie serca, ozdobione przy tym dyskretnym motywem kwiatów, to doskonałe rozwiązanie zarówno w przypadku Par Młodych planujących wesele w romantycznym, klasycznym czy wiejskim stylu, a nawet – z uwagi na użyty materiał – stylu eko. Ich delikatność, a jednocześnie wyrazisty charakter sprawi, że doskonale podkreślać będą rangę weselnej uroczystości, a także uczynią moment ich wręczania jeszcze bardziej wzruszającym.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych