Anemone drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne w kształcie serca z motywem kwiatów anemone


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Anemone drewniane zaproszenia ślubne


Nie ma chyba bardziej wymownego i pełnego symboliki kształtu, jak serce. Dlatego też często pojawia się ono w trakcie ślubnej uroczystości, nawiązując swym znaczeniem do jej romantycznego charakteru. Zaproszenia ślubne w kształcie serca mimo wszystko jednak zaskakują i budzą zachwyt na twarzach zaproszonych gości.

Starannie wykonane i pięknie wykończone drewniane zaproszenia warstwowe w kształcie serca, ozdobione przy tym dyskretnym motywem kwiatów, to doskonałe rozwiązanie zarówno w przypadku Par Młodych planujących wesele w romantycznym, klasycznym czy wiejskim stylu, a nawet – z uwagi na użyty materiał – stylu eko. Ich delikatność, a jednocześnie wyrazisty charakter sprawi, że doskonale podkreślać będą rangę weselnej uroczystości, a także uczynią moment ich wręczania jeszcze bardziej wzruszającym.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych