Drewniane zaproszenia Serce wzór pomarańczowe kwiaty

7,99 zł
7,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia Serce wzór pomarańczowe kwiaty


Niech Wasz ślub będzie tak wyjątkowy i romantyczny jak Wasza miłość! Nasze drewniane zaproszenia ślubne w kształcie serca są idealnym sposobem na pokazanie, jak wyjątkowy będzie Wasz wielki dzień.

Każde z tych zaproszeń posiada piękny motyw pomarańczowych kwiatów wokół zaproszenia, który nada ton niezapomnianym wspomnieniom, które dopiero nadejdą.

Ale te zaproszenia oferują więcej niż tylko przyciągające wzrok piękno. Można je również spersonalizować, wybierając spośród różnych ustawień tekstu, aby zaproszenie było naprawdę Twoje!

Każdy szczegół tych drewnianych zaproszeń przyczyni się do stworzenia jedynej w swoim rodzaju uroczystości, którą będziecie wspominać przez lata.

Stwórz oszałamiające zaproszenia ślubne z naszymi niezwykłymi projektami wykonanymi z drewna. Gotowy, aby "najszczęśliwszy dzień w Twoim życiu" był jeszcze bardziej błogi? Dodaj nasze ekscytujące i inspirujące drewniane zaproszenia ślubne w kształcie serca do swoich planów już dziś!

 

Biała Koperta:GRATIS! Inne kolory są płatne

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubne

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych