Puzzle drewniane zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem puzzla i Waszego zdjęcia


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,00 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Puzzle drewniane zaproszenia ślubne ze zdjęciem


Morskie zaproszenie z drewna

Ślub w harmonijnym i eleganckim stylu New England? A dlaczego by nie? Narodzony na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego w słońcu stanu Massachusetts styl kocha stonowaną formę marynarskich aranżacji i dodatków. Idealne są wszelkie odcienie piasku, morskich błękitów czy naturalnych brązów pochodzących z wysuszonych wodnych bali. Ten styl uwielbia minimalizm i inspirowane naturą szczegóły. Idealnie wpiszą się więc nasze oryginalne puzzle - drewniane zaproszenia ślubne ze zdjęciem.

Morskie puzzle

Morskie zaproszenie ślubne Venarti z motywem puzzla wykonane na drewnianej, trwałej sklejce o grubości 3 mm jest romantyczne, eleganckie i bije z niego miłość, harmonia i styl. Nadruk Waszego zdjęcia oraz tekst podkreślą indywidualizm i charakter. Na puzzlu, który można umieścić w zaproszeniu, nadrukowaliśmy delikatne, czerwone serce – symbol miłości, życia i małżeństwa. Zaproszeni goście na pewno zostaną oczarowani takim nietuzinkowym i stylowym zaproszeniem ślubnym Venarti!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu