Puzzle drewniane zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem puzzla i Waszego zdjęcia


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,00 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Puzzle drewniane zaproszenia ślubne ze zdjęciem


Morskie zaproszenie z drewna

Ślub w harmonijnym i eleganckim stylu New England? A dlaczego by nie? Narodzony na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego w słońcu stanu Massachusetts styl kocha stonowaną formę marynarskich aranżacji i dodatków. Idealne są wszelkie odcienie piasku, morskich błękitów czy naturalnych brązów pochodzących z wysuszonych wodnych bali. Ten styl uwielbia minimalizm i inspirowane naturą szczegóły. Idealnie wpiszą się więc nasze oryginalne puzzle - drewniane zaproszenia ślubne ze zdjęciem.

Morskie puzzle

Morskie zaproszenie ślubne Venarti z motywem puzzla wykonane na drewnianej, trwałej sklejce o grubości 3 mm jest romantyczne, eleganckie i bije z niego miłość, harmonia i styl. Nadruk Waszego zdjęcia oraz tekst podkreślą indywidualizm i charakter. Na puzzlu, który można umieścić w zaproszeniu, nadrukowaliśmy delikatne, czerwone serce – symbol miłości, życia i małżeństwa. Zaproszeni goście na pewno zostaną oczarowani takim nietuzinkowym i stylowym zaproszeniem ślubnym Venarti!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu